E-kuchařka Dolce Vita 

20 sladkých receptů

Sladká kuchařka Dolce Vita obsahuje 20 sladkých receptů na pečené moučníky i nepečené dezerty a také několik foto návodů na nejznámější cukrářské krémy.

Navíc získáte i bonus v podobě dvou tisknutelných šablon, které při vaření určitě využijete.

Milujete sladké a rádi své výtvory servírujete i rodině a kamarádům?

A řešíte občas dilema, co zase upéct, protože už vám dochází nápady? Ať jste kuchařka začátečník nebo už jste v kuchyni něco zažila, tak jste tu zcela správně.

I já znám velmi dobře situaci, když chce člověk upéct něco sladkého pro rodinu nebo překvapit návštěvu nápaditým dezertem, ale nepřichází ta správná inspirace.

Internet je sice plný všemožných receptů, ale někdy se vám nechce tím vším probírat a dlouze hledat. Někdy chcete prostě jít, vzít vaší oblíbenou kuchařku a jen si vybrat.

A právě proto jsem vytvořila tuto kuchařku (eBook) a sestavila ji tak, aby si vybral každý a pro každou příležitost. Zkombinovala jsem naše oblíbené recepty, které jsou nejen chuťově, ale i vzhledově atraktivní. Většina z nich ale není příliš složitá a zvládne je i začátečník, a hlavně nevyžadují speciální, těžko dostupné suroviny.

Co od kuchařky mohu čekat?

  • 20 jedinečných receptů na pečené moučníky i nepečené dezerty s autorskými fotografiemi
  • Jednoduché a přehledné postupy, které každý pochopí
  • Podrobné foto návody na základní cukrářské krémy
  • Přehledný formát pro snadnou orientaci, vhodný též pro tisk

V kuchařce například najdete:

Pečený i nepečený cheesecake
Ovocný crumbl
Nepečené kuličky/pralinky
Koláče i cupcaky
Zmrzlinu i s kornoutky

Kuchařka stojí 199 Kč

Je to málo nebo moc ?

  Za 200 Kč si dnes v obchodě už mnoho nekoupíte, ale hodnota, kterou získáte touto kuchařkou je rozhodně větší.

   Získáte 62 stran s jedinečnými recepty a foto návody, které vám poskytnou dostatek inspirace pro sladké tvoření u vás doma. To vše s lákavými fotografiemi.

  Strávila jsem mnoho času při hledání, tvoření a testování různých receptů tak, aby vy už jste svůj čas mohli investovat pouze do samotného vaření. Nabízím vám už jen to nejlepší a vyzkoušené z mé tvorby, a proto se nemusíte strachovat, zda se dílo podaří.

Kdo jsem

Jsem nadšená kuchařka a pekařka, manželka a máma dvou dětí. 

Vášeň k jídlu mně drží již od dětství, kdy jsem při vaření pomáhala babičce nebo tátovi. Možná právě proto jsem se potom rozhodla pro studium na hotelové škole, kde se všechno točilo právě okolo gastronomie.

Svoje zkušenosti jsem čerpala i během mých pracovních pobytů v Řecku a během cestování po Itálii. S tím se pojí i moje láska ke středozemní kuchyni.

A další mojí gastro vášní já právě sladké pečení. Odjakživa miluji sladké (naštěstí podle toho ještě nevypadám :D) a nedám dopustit na kvalitní hořkou čokoládu.

Mám zkušenosti s pečením dortů či zákusků na zakázku a baví mne vymýšlet nové chuťové kombinace. Když se pro něco nadchnu, nemám problém jít péct v devět večer 😊

Láska skutečně prochází žaludkem

Pojďte společně se mnou vařit a předávat radost skrze jedinečné sladké dobroty. Načerpejte novou inspiraci v mojí kuchařce Dolce Vita.

Ebook "20 sladkých receptů Dolce Vita" už na první pohled, když jsem otevřela e-book, působil na mě velice profesionálně. Graficky působí čistě a elegantně. Recepty jsou napsané srozumitelně krok po kroku. Nejvíc, co mě oslovilo, byly krásné fotky, které přímo lákaly hned něco z kuchařky vyzkoušet.
Andrea ŠtanglerováAutorka webu https://atelier-andrea.cz/
Kuchařka se mi moc líbí. Je krásně graficky zpracovaná, velmi přehledná. Recepty jsou vybrané tak, že si v nich určitě každý najde ten svůj nebo jako já bude mít problém si vybrat, který vyzkouší jako první. Už při čtení prvních pár receptů mě přepadaly chutě na ty dortíky. Postupy jsou napsané velmi srozumitelně a nepřipadají mi složité, určitě je zvládne každý (i začátečník). Jsem ráda, že můžu mít takovou kuchařku doma, poskytuje mi skvělé tipy na moučníky nejen pro návštěvu. Moc děkuji.
MUDr. Martina Skařupová KubicováPoradkyně Bachových esencí, www.bachovyesencepapilio.cz

A jako poděkování mám pro vás připravené 2 bonusy!

  • Týdenní plánovač jídelníčku
    Naplánujte si vaše rodinné vaření na týden dopředu a zároveň si na stejný papír sepište i seznam na nákup. Seznam pak lze jednoduše odstřihnout a vzít s sebou do obchodu.
  • Zápisník na nové recepty
    Dejte vašim kuchyňským zápiskům řád a všechny sesbírané recepty si přepište do mnou vytvořené přehledné šablony

Nikdo nechce kupovat zajíce v pytli, proto vám přináším malou ochutnávku